CİNSEL İSTEKSİZLİK

Cinsel İsteksizliğe Yönelik Destek Nedir?


Bireyin kültürel veya toplumsal bazda yaşamış olabileceği baskılar, ödipal çatışmalar, karşı cinse olan genel olarak veya durumsal olarak uyarılma azlığı yaşaması gibi konuların ele alındığı bir süreçtir.

Cinselliğimiz psikolojimiz ile çok yüksek oranda doğru orantılıdır. Hatta bilinçaltı öğelerimiz cinselliğimizde çok önemli bir yer tutar. Bundan dolayı cinsel problemlerimizin çözümünü daha çok cinsel performansı arttırıcı ürünler, ilaçlar, kremler vs. gibi bir çok faktörde arasakta en güçlü cinsel organımız olan beynimiz yani dolayısıyla düşüncelerimiz rahat, huzurlu, sakin ve zevk almaya yönelik işlemiyorsa asıl ele alınacak konu kişinin kendi kişilik yapısı, düşünceleri, davranışları veya partneri ile olan uyumudur.


Bu doğrultuda merkezimize birey veya çift olarak gelen danışanlarımıza bilişsel (algısal) , EMDR, çift, aile veya cinsel terapiler uygulanabilmektedir.

İlk başlarda yüzeyde görünen bir problem yokmuş gibi gözükse de derin analizler yapıldığında birçok olumsuz cinsel örüntünün nedenini görebilmekteyiz.

 

Merkezimizde etik ve gizlilik çok önemlidir birey olarak veya eşinizle beraber bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

 

 

Nasıl Randevu Alabiliriz?

 

Bu sitenin iletişim bölümünden gerek isim vererek veya isim vermeden  mesaj yollayabilir, randevu numaramızı (0232 422 26 28) arayarak randevu alabilirsiniz. 


 

M. Berk KARAOĞLU

Uzman Klinik Psikolog - Aile Danışmanı - Cinsel Terapist

Eskişehir Web Tasarım