Cinsel Terapi

Cinsel Sorunlar İçin Terapist Şart

 

Evli çiftler ya da birlikte yaşayan çiftlerde cinsel uyum oldukça önemlidir. Bir ilişkinin devamını sağlayan cinsel uyum, sorunlarla karşılaştığında çiftlerin aralarındaki çekim gücü de azalmakta, ilişkinin gidişatı için bu oldukça olumsuz etkilemektedir. Özellikle İzmir cinsel terapist arandığında tercih edilmesi gereken ilk isim M. Berk Karaoğlu olmalıdır.

 

Cinsel Terapi Yardımı ve Önemi

 

Çiftlerin en sık rastladığı erken yani denetimsiz boşalma, sertleşme bozukluğu ve vajina kaslarının istemsiz kasılma olayı vajinismus problemleridir. Bu problemler ile İzmir Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ne gidildiğinde doktor M. Berk Karaoğlu size profesyonel anlamda en iyi yardımı sağlayacak olan doktordur.

 

Öncelikle sorun belirlenip bu sorunun ne olduğu konuşulur ve tedavisi hakkında bilgi verilmektedir. Çoğu psikolojik olarak yaşanmakta olan cinsel sorunlarda yine psikolojik desteklerle çözüme ulaştırılır. Doktor M. Berk Karaoğlu çift olarak seanslara devam edilmesi gerektiği, çiftlerin asla mahremiyetlerini ihlal edici şeyler yapmadan tamamen duygusal uyumu yakalamaya özen gösteren, çiftin cinselliğe bakış açılarına önem veren nadir doktorlardandır.

 


Geri
Eskişehir Web Tasarım